Tvorba webových stránek

Webové stránky na míru od nás nemusí znamenat vždy jen originální grafické zpracování a rozložení, ale hlavně odlišný postup výroby zaměřený na váš úspěch! Prosím dejte nám vědět, jestli vás zajímá kompletní řešení prezentace nebo potřebujete jen programování webových stránek na míru. Specializujeme se na webové stránky s katalogem a e-shopem. V tomto směru můžeme nabídnout velmi kvalitní technické řešení s nejlepším poměrem cena/výkon. Realizujeme ale i malé originální prezentace, jednostránkové weby nebo portály.

Jak probíhá realizace webových stránek na míru?

U originálních webových stránek vždy vycházíme ze studie poptávky a potřeb klienta. Na základě analýzy vašeho produktu stanovíme cíle a vyhodnotíme poptávku. Poptávku vyhodnocujeme nejčastěji pomocí analýzy klíčových slov a analýzou konkurence. Výsledky s vámi zkonzultujeme, pokusíme se navrhnout, čím by se mohla vaše firma odlišit a následně navrhneme strukturu webu. Celý postup tvorby.

Jaké výhody má tento postup?

Díky dodržení postupu můžete výrazně zvýšit úspěšnost prezentace a to zejména proto, že se soustředíme na konkrétní poptávku a zároveň stránky navrhujeme tak, aby plnily stanovené cíle. Například prodej nebo poskytování informací. Při tom se snažíme minimalizovat opuštění stránek bez splnění cílů.

 

Doplnění obrázků + prolinků +  galerie